Songül Öden Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Songül Öden Fan

Songül Öden Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kocama saç bile ektirttim

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kocama saç bile ektirttim Empty
MesajKonu: Kocama saç bile ektirttim   Kocama saç bile ektirttim Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:48 pm

22 Aralık 2007 Cumartesi 11:01

KOCAMA SAÇ BİLE EKTİRTTİM!

SONGÜL ÖDEN, KIVANÇ TATLITUĞ İLE YAKINLAŞTIĞINI, İNTERNETTE ÇIPLAK FOTOĞRAFLARININ DOLAŞTIĞINI İDDİA EDEN EŞİ CANBERK UÇUÇU’DAN BOŞANMAK İÇİN DAVA AÇMIŞTI; DAVADA İLGİNÇ İDDİALARA YER VERİLDİ..

Gümüş dizisiyle ünlenen Songül Öden, rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile yakınlaştığını, internette çıplak fotoğraflarının dolaştığını iddia eden tiyatrocu eşi Canberk Uçuçu’dan boşanmak için dava açmıştı. 26 Aralık’da adalet önünde eşiyle hesaplaşmaya hazırlanan Öden’in, avukatı Nilüfer Üstel tarafından hazırlanan dava dilekçesinde ilginç iddialar yer aldı:

* Davacı (Canberk Uçucu) müvekkilimi (Songül Öden) hiç kıskanmamıştır. “Sakın çocuk doğurma, vücudun bozulur yoksa seni bu oyunlarda oynatmazlar” diye telkinlerde bulunarak müvekkilimi para makinesi olarak görmüştür.

* Davacının ben şişmanım, ben yaşlı görünüyorum, ben kelim gibi takıntıları mevcut olup müvekkilim ona bu konuda daima yardımcı olmaya çalıştı. Kendisini doktora götürüp saç ektirtmiştir. Ayrıca ruhi problemleri için de doktora götürmüş fakat başarılı olamamıştır.

* Herkes tarafından bilinen yalan söyleme hastalığı mevcuttur. Mesela hiç Amerika’ya gitmediği ve görmediği halde (şu tarihte Amerika’ya gittim vs.) gibi.

* Davacı eş ayrıca müvekkilemin dizilerde çekilen fotoğraflarını ve ayrıca kendisinin yatak odasında çektiği fotoğrafı özel fotoğraflar gibi kamu oyuna ve medyaya gerçek dışı beyanlarda bulunmuştur.
https://songuloden.yetkin-forum.com

Kocama saç bile ektirttim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-