Songül Öden Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Songül Öden Fan

Songül Öden Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kocam namusuma laf attı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kocam namusuma laf attı Empty
MesajKonu: Kocam namusuma laf attı   Kocam namusuma laf attı Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:43 pm

20 Eylül 2007 Perşembe 09:19

KOCAM NAMUSUMU LEKELEDİ

EŞİ, 'BENİ KIVANÇ'LA ALDATTI' DİYE KONUŞAN SONGÜL ÖDEN'DEN İDDİALARA YANIT GELDİ.

Genç oyuncu, 'Boşanma davası açarsam namusuma leke atmakla beni tehdit ediyordu. Dediğini de yaptı. Artık bundan sonrasına yargı karar verecek' dedi.Tiyatrocu Canberk Uçucu, 'Gümüş' dizisiyle yıldızı parlayan eşi Songül Öden hakkında ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Vatan gazetesine verdiği röportajda eşinin yalancı, sahtekar ve hayatının para üzerine kurulu olduğunu açıklayan Uçucu'nun, 'Nişantaşı'ndaki evim, arabam eşimin ailesi tarafından elimden alındı. Eşim dizi boyunca Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikteydi. Evliyken ihanete uğradığımı düşünüyorum' diyerek Öden'in kendi bilgisayarında bulunan çıplak fotoğrafını da göstermesi, büyük tepki çekti. Öden'in çıplak fotoğrafının mail yoluyla kendisine geldiğini belirten Uçucu, 'O fotoğrafta hayatınız boyunca güvendiğiniz her şeyin üzerinize tuğla gibi yıkılması var' dedi. Eşinin kendisine hem boşanma hem de maddi-manevi dava açtığını belirten Canberk Uçucu, 'Çok zor şeyler yaşadım ama ona hiç şiddet uygulamadım' şeklinde konuştu. Uçucu'nun bu açıklamaları üzerine gözler Songül Öden'e çevrildi. Oldukça üzgün olan ve telefonda gözyaşlarını tutamayan Öden, şunları söyledi:

Alkol sorunu vardı

'Ne diyebilirim ki, çok üzgünüm. Söylediklerinin hiçbiri doğru değil. Neyin ne olduğu dava sonucunda ortaya çıkacak ve herkes gerçekleri öğrenecek. Bakın evliliğimiz boyunca bir takım sıkıntılarımız vardı. Eşim gereksiz yere harcama yapıyordu. Ortak olan paramızı har vurup harman savurdu. Alkol sorunu da vardı ve bu aramızda ciddi kavgalara neden oluyordu. Kendi isteğiyle psikolojik tedavi gördü ama olmadı. Yaptıklarına daha fazla dayanamadım ve boşanma davası açtım. Ama o boşanmak istemedi... Benim kararımda ciddi olduğumu görünce de, 'Eğer dava açarsan beni aldattı diye gazetelere haber yaptırırım. Namusuna leke sürerim' dedi. Dediğini de yaptı işte. Onu tanıyamıyorum. Bir insan bu kadar mı değişir. Artık bundan sonrasına yargı karar verecek. Bir süredir beni tehdit ediyordu. O yüzden evden de yasalar yoluyla uzaklaştırıldı. Evime de yaklaşmasına izin yok. Söyleyeceklerim bu kadar...'

Ben de dava açıyorum

'Gümüş' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Songül Öden'le yakınlaşması sonucunda evliliklerinin yıkıldığını iddia eden Öden'in eşi Canberk Uçucu'ya Tatlıtuğ tarafından dava açıldı. Evliliklerinin Tatlıtuğ ve Öden'in Sri Lanka'da çekilen fotoğraflar nedeniyle bittiğini söyleyen Uçucu'ya manevi tazminat davası açan genç oyuncu, 'Hukuki süreç başladı. Bugüne kadar benim bu şahısla ilgili bir sorunum yoktu ama şu andan itibaren manevi tazminat davası açtım. Hukuki süreç başladığı için konuşmayacağım. Bu kişinin saçma sapan ve asılsız konuşmalarını kaale almıyorum. Ayrıca ben bu konuların çok dışındayım. Zaten Songül Hanım'ın bu şahsa açmış olduğu dava devam ediyor. Lütfen beni bu konulara dahil etmeyin. Çünkü benim dışımda gelişen olaylar' dedi.
https://songuloden.yetkin-forum.com

Kocam namusuma laf attı
1 sayfadaki 1 sayfası