Songül Öden Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Songül Öden Fan

Songül Öden Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Davayı o değil ben açtım'

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

'Davayı o değil ben açtım' Empty
MesajKonu: 'Davayı o değil ben açtım'   'Davayı o değil ben açtım' Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:42 pm

18 Eylül 2007 Salı 09:56

DAVAYI O DEĞİL BEN AÇTIM

ADI 'GÜMÜŞ' DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI KIVANÇ TATLITUĞ İLE ANILAN SONGÜL ÖDEN, EŞİ CANBERK UÇUCU'DAN BOŞANIYOR.

Songül Öden ile Kıvanç Tatlıtuğ'un 'Gümüş'ün çekimleri sürerken kol kola davetlerde boy göstermesi, uzun süre konuşulmuştu. Bu durum, Songül Öden-Canberk Uçucu çiftinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı şeklinde yorumlanmıştı. O dönem bu haberleri yalanlayan Uçucu, içine düştüğü durum nedeni ile ruh sağlığının bozulduğunu söyleyerek boşanmak için mahkemeye başvurdu. Canberk Uçucu dilekçesinde fotoğrafların gazetelerde çıkması üzerine, 'Ağır depresyon anksiyete bozukluğu teşhisi ile tedavi edildim' dedi.

Uçucu'nun eşi tarafından evini terk etmeye zorlandığı, BMW otomobiline el konulduğu iddiaları sonrasında ise gözler Songül Öden'e çevrildi. Bu açıklamalara çok üzüldüğünü belirten Öden, şunları söyledi: 'Bu konuda fazla konuşmayacağım. Sadece şunu söylemek isterim ki boşanma davasını ben açtım. Canberk'in söylediklerinin hiçbiri doğru değil. Sıkıntılarımız tabii ki vardı... O hiçbir zaman benim yanımda olmadı, davetlere dahi benimle gelmedi. Sorumlu bir eş gibi davranmadı' dedi.

Songül Öden'in aylar önce Kıvanç Tatlıtuğ ile Sri Lanka'da verdiği bu samimi pozların basına yansıması, Canberk Uçucu'yu kızdırdı. Uçucu, bu fotoğraflar yüzünden psikolojisinin bozulduğunu ileri sürdü.
https://songuloden.yetkin-forum.com

'Davayı o değil ben açtım'
1 sayfadaki 1 sayfası