Songül Öden Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Songül Öden Fan

Songül Öden Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tatilden Döndü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tatilden Döndü Empty
MesajKonu: Tatilden Döndü   Tatilden Döndü Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:37 pm

7 Eylül 2005 Çarşamba 11:59

TATİLDEN DÖNDÜ!

EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ ‘GÜMÜŞ’ÜN BAŞROL OYUNCUSU SONGÜL ÖDEN, TATİLDE HEM BURNUNU YAPTIRDI HEM DE 5 KİLO ALDI. ÖDEN, YENİ SEZONA FORMDA GİRİYOR.

YAPIMCILIĞINI ANS’nin üstlendiği ‘Gümüş’ yaz tatilini bitirdi. Heyecanlı bir finalle tatile giren dizinin merakla beklenen yeni bölümleri, yarından itibaren Kanal D ekranlarında. Ancak dizide senaryodan da önce dikkat çekecek nokta, başrol oyuncusu Songül Öden’in imajı. Dizinin tatilde olduğu dönemde önce burnunu yaptıran, ardından da özel bir beslenme programıyla 5 kilo alan genç oyuncu, yeni görünümünden çok memnun. Daha güçlü bir ‘Gümüş’ yaratabilmek için 46’dan 51 kiloya çıkan 1.70 boyundaki Öden, ‘Boyuma göre kilom çok azdı, bünyem de bu yüzden zayıftı. Bu durum setteki performansıma ve rolüme yansıyordu. Daha dinç olabilmek için kilo aldım. Saçlarımın rengini de açtırdım. İzleyici beni görünce şaşıracak. Asıl sürprizler başka, onları söylemem’ diyor.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ da dizinin gelecek bölümlerinde tansiyonun daha da yükseleceğini söylüyor: ‘Mehmet’in işi zor, çünkü karşısında çok daha güçlü bir Gümüş bulacak!’ Artık ekipçe büyük bir aileye dönüştüklerini, tatile bile beraber çıktıklarını söyleyen Tatlıtuğ’a göre bu sezon ekranlarda yine ‘Gümüş’ fırtınası esecek.
https://songuloden.yetkin-forum.com

Tatilden Döndü
1 sayfadaki 1 sayfası